Licence

Pokud chcete použít některou skladbu k jakémukoliv účelu, jen směle do toho. Mám však několik podmínek, které poměrně hezky odpovídají licenci Creative Commons.Hudba je k dispozici zdarma, můžete si ji směle užívat, poslouchat, upravovat, editovat, vylepšovat, používat ve svých dílech a to dokonce i komerčně. Jedinými dvěma podmínkami je, že vaše dílo zveřejníte pod stejnou licencí se stejnými podmínkami (tedy CC-BY-SA) a uvedete v něm i původního autora Phaeriss (nebo Petr Polomík), ideálně s odkazem na tento web.
Přesné znění podmínek licence Creative Commons najdete zde.


Jak už někteří víte, hudba mě baví, rád ji skládám, a nemám potřebu na ni nějak vydělávat, protože by se pak nemusela dostat k těm, kterým by se mohla líbit a kterým by třeba mohla pomáhat. Zatím je tady pár skladeb, ale mým cílem je alespoň stovka, časem třeba i tisíce - ale i tak zkrátka zůstane zdarma s těmi nejvolnějšími podmínkami, jaké se mi zdály vhodné pro běžný život. Když se vám hudba bude líbit, budu rád za komentáře, které můžete napsat buď do pošty, nebo ke skladbě na youtube kanále, případně i na facebooku. Stejně tak, když máte nějaké náměty na zlepšení, kritiku nebo dotaz ohledně využití skladby. Nepište mi, že to je hnus a že se to nedá poslouchat :-) Na tom se jednak nic nepřiučím a druhak vám tu hudbu nikdo nenutí :-) Pište prosím pouze česky nebo anglicky, jelikož se jedná o neziskový projektík a nebudu si moc dovolit platit překladatele ;-)Pokud není řečeno jinak, i přiložené vlastní fotografie nebo video, které je součástí hudební skladby (v současné době na kanálu youtube), může být šířeno pod licencí CC-BY-SA.

Pokud chcete využít hudbu v nějakém komerčním placeném projektu a nechcete dávat celý váš projekt v podobně dobrodružné licenci jako já, kontaktujte mě a nějak se domluvíme.
Není-li uvedeno jinak, autorská práva na hudbu, fotografie, videa, obsah a design webu vlastní Phaeriss (Petr Polomík).
Hudba, jehož autorem je Phaeriss, podléhá licenci

Creative Commons Uveďte autora-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní
.
Smí být šířena, kopírována, upravována a využívána komerčně, a to za podmínek zachování stejné licence a uvedení autora.